Вдосконалити англійську за допомогою подкастів – міф чи реальність?

Нещодавно ми розказували Вам як покращити англійську вимову. У світовій викладацькій практиці існує безліч технік для покращення мовного апарату. У цій статті ми хотіли б звернути увагу на один з насправді дієвих варіантів ‒ подкасти.

Подкасти — це прогресивний і дуже зручний спосіб отримувати нові знання, при цьому витрачати на це мінімум часу. Ви можете слухати аудіо трансляції в машині, під час прогулянок по місту, в тренажерному залі — де вашій душі завгодно. Подкасти ‒ це одна з найдієвіших технік для покращення вимови, словникового запасу та правильної граматики англійської мови. LT SCHOOL зібрала декілька найбільш корисних та цікавих подкастів для вдосконалення англійської.

TED talks

Прослуховування інтелектуальних лекцій TED допоможе вбити двох зайців. По-перше, розширити кругозір, а по-друге, вдосконалити свою англійську. Вперше конференції TED почали проходити в 1984 році. Сьогодні TED talks – це проект, відомий у всьому світі. Він присвячений лекціям відомих вчених, винахідників, культурних і політичних діячів. Про що тут тільки не говорять — про роботів, Всесвіт, секрети людського щастя. Ще тут можна знайти архівні виступи Стіва Джобса, Елізабет Гілберт, Стівена Хокінга і Тонни Роббінса.

Culips

Відомий факт: для того, щоб підтягти свій рівень володіння англійською, потрібно постійно слухати іноземну мову. Culips – один з подкастів для вивчення мови. На каналі можна прослухати діалоги носіїв мови. Ведучі каналу навчать вас правильно робити замовлення в кафе, дотримуватись етикету під час спілкування і робити покупки. Головне — пам’ятати золоте правило: будь-яке навчання вимагає систематичності, тому заведіть звичку слухати підкасти регулярно.

99% Invisible

Мабуть, один з найцікавіших англомовних подкастів про світовий дизайн. Автори не обмежуються вузькою тематикою і для кожного ефіру знаходять дивовижні й незвичайні історії та факти. Тільки тут ви дізнаєтеся про те, як розроблявся дизайн колючого дроту або макет загонів для худоби. Є і більш традиційні записи, присвячені кубинській архітектурі та конструкторським особливостям будівництва хмарочосів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *