Книжки та посібники для вивчення англійської мови

У сучасному світі знання англійської мови має велике значення. Хоча, насправді, стабільним середнім рівнем знання мови нікого не здивуєш, але саме цей пункт впливає на багато факторів в повсякденному житі. Якщо ви все ж таки вирішили почати або продовжити вивчати англійську мову, то вам потрібно звернути увагу на цю статтю.

З чого почати? Перш за все ви маєте визначитися з видом навчання. Можливо ви хочете вивчати мову з учителем в групі або все ж таки індивідуально. Загалом для навчання в школі так і для індивідуального вам знадобиться матеріали. Найкращим варіантом  є підручники та посібники. У мережі інтернет існує неймовірна кількість посібників та підручників для різних рівнів англійської. Саме для вас ми зібрали список найбільш корисних книг для вивчення англійської.

ENGLISH PRONUNCIATION IN USE: ELEMENTARY: SELF-STUDY AND CLASSROOM USE

Книга Джонатана Маркса по викладу нагадує знаменитого Мерфі. Вона реально допомагає зняти мовний бар’єр, почати вільно висловлюватися англійською та найголовніше – розуміти мову. Все це розвивається завдяки логічному викладу, правильно підібраним завданням. Видання адаптовано для вивчення мови самостійно, але може застосовуватися і під час занять з учителем.

ENGLISH GRAMMAR IN USE

English grammar in use – дуже популярний у всьому світі підручник з граматики англійської мови. Він випускається в трьох виданнях для різних рівнів підготовки: від Elementary до Advanced. Важлива особливість самовчителя – систематизація знань. Це дозволяє максимально просто і швидко підтягти рівень англійської. Кожна тема опрацьовується в певному порядку. Вони представлені за наступною схемою: спочатку дається теоретичний матеріал з поясненнями та ілюстраціями, потім потрібно виконати практичні завдання

ENGLISH. ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ ЧИТАЮЧИ

Одним з найкращих способів вивчити іноземну мову і повністю зануритися в англомовне середовище – це багато читати. Вам пропонується абсолютно унікальне видання від Станіслава Дугіна, де зібрано величезну кількість текстів для самостійного прочитання. Кожен твір супроводжується перекладом деяких словосполучень і навіть цілих речень, а також є прекрасний словник найбільш уживаних слів. Все розроблено і придумано так, щоб вивчити English було простіше з простого.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *