НАЙКРАЩІ КРАЇНИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Історія про вибір навчального закладу знайома кожному з нас. Питання про навчання стосується не лише старшокласників, а й майбутніх магістрів, аспірантів і, навіть, особистостей, які прагнуть здобути ще одну освіту. Нині, постає великий сумнів навчатися в Україні чи все ж таки за кордоном. Звісно, шлях до отримання освіти закордонних ВНЗ не легкий на відміну від вітчизняних. Саме для полегшення вступу закордон LT SCHOOL пропонує програму UNIVERSITY PATHWAY.

Перш за все постає питання « Куди поїхати навчатися?». Саме для цього команда LT SCHOOL створила перелік «НАЙКРАЩІ КРАЇНИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ЗАКОРДОНОМ».

  1. Німеччина

Економічно сильна Німеччина відома своїми державними ВНЗ, які пропонують дуже широкий спектр освітніх програм і дуже якісне навчання.

Однак особливість цієї країни полягає в тому, що вчитися, наприклад на бакалавраті, можна тільки німецькою мовою – бакалаврату англійською мовою в державних ВНЗ Німеччини немає (а ось в приватних є!). При навчанні на магістратурі вже можна вибирати мову навчання – німецькою або англійською.

Великим плюсом на користь рішення отримати освіту в Німеччині є і вартість навчання – українці можуть вчитися безкоштовно в німецьких державних ВНЗ. Варто уточнити, при цьому, що існують обов’язкові студентські платежі (300-700 євро в семестр), а також при вступі потрібно відкрити на студента так званий блокований рахунок і зарахувати туди мінімум 8829 євро – на кожен рік навчання.

  1. Канада

В університетів і коледжів Канади можна вступити безпосередньо, відразу після школи. Для українських студентів тут дуже добре ставлення. Міграційна політика у країні дуже демократична і відкрита. Іноземні студенти, які отримали канадський диплом, мають дозвіл на працевлаштування від 1 до 3 років. Крім того, протягом навчання в канадському університеті або коледжі, дозволяється підробляти до 20 годин в тиждень в навчальний час і повний робочий день під час канікул.

  1. Великобританія

Освіта у Великобританії популярно не тільки серед українських студентів. Сотні тисяч абітурієнтів з усього світу щорічно подають документи в британські ВНЗ. Навіть попри порівняно високу вартість навчання і жорсткість правил у Великобританії, що стосуються можливості залишитися і знайти роботу після здобуття вищої освіти. Багатьом випускникам вдається влаштуватися в престижні компанії і таким чином закласти фундамент майбутньої успішної кар’єри, інші повертаються на батьківщину і також ефективно використовують отримані знання для досягнення кар’єрних цілей.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *