ТОП-3 сайти для підготовки до ЗНО з англійської мови

Для кожного учня школи один з найбільш хвилюючих моментів ‒ це випускний, але все ж таки не треба забувати про не менш стресовий пункт випускника ‒ ЗНО з англійської мови! Зазвичай, одинадцятикласники – це бджілки, які то летять на заняття в школу, то до репетитора, а ввечері ще й на курси з англійської. Насправді з досвіду LT SCHOOl  ЗНО з англійської мови звичайний іспит, яких попереду буде ще мільйон. Але все ж таки як підготуватися до нього?

Перш за все ви маєте знати 3 дуже важливі пункти перед тим як почати готуватися до цього іспиту. Це:

  1. Знати точну дату складання ЗНО;
  2. Знати програму за якою має відбуватися іспит;
  3. Знати структуру тесту

 

  На ЗНО з англійської винесені завдання 4 типів:

  • завдання на встановлення відповідності – matching;
  • завдання з вибором однієї правильної відповіді – multiple choice;
  • завдання на заповнення пропусків у тексті – gap filling;
  • завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю – open-ended question (essay or letter writing).

Щоб виконати їх правильно, треба перш за все уважно прочитати завдання. Абітурієнт, хвилюючись, може пропустити інформацію про те, що певні варіанти відповіді є зайвими, що треба вибрати лише одну відповідь, – і просто заплутатися.

На думку LT SCHOOL, найкращий спосіб підготуватися до ЗНО з англійської мови ‒ це практика вище перерахованих типів завдань. Ми зібрали для вас невеличкий збірник сайтів, які допоможуть вам у здійсненні цього.

  Prometheus

У лютому освітня онлайн-платформа Prometheus запустила ряд курсів з точних наук для школярів, які хочуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. Особливо нові курси зможуть допомогти абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій і біженців, вважають засновники платформи.

  Akademia.in.ua

Освітній портал “Академія” пропонує безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО практично з усіх предметів. Крім стандартного набору дисциплін, тут є також курси з географії, біології, української літератури та іноземних мов. А щоб отримати доступ до всіх цих знань, досить просто зареєструватися в системі.

  ZNOUA online

ZNOUA Online – нова онлайн-платформа з підготовки до ЗНО, яка ґрунтується на прикладі Khan Academy. Істотною відмінністю від інших систем, за словами творців, є розбиття окремої теми на вміння і навички, необхідні для якісної підготовки. Кожен студент може займатися за власним планом підготовки, заснованому на його слабкі і сильні сторони. Така підготовка буде можлива не тільки на комп’ютерах і ноутбуках, а й різних мобільних пристроях.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *