ТОП 5 – додатків для вивчення англійської

Кожен з нас прагне мати рівень англійської вище, ніж є зараз. Зазвичай щоденно ми маємо безліч справ, які потрібно вирішити терміново і все ж таки не можемо знайти час на мови.

«Немає часу» ‒ це всього лиш виправдання. Насправді навіть найбільш зайнята світі людина може знайти в своєму розкладі час для практики англійської мови. Нам дуже пощастило, бо кожен з нас має доступ до всесвітнього сховища ‒ Інтернету.  Наприклад, робити англійську мову хорошою звичкою, повторювати слова і запам’ятовувати нові по дорозі на роботу або за чашкою кави вам допоможуть програми для вивчення англійської (та інших іноземних мов) для iOS і Android.

  Words

Найкращі програми для вивчення англійської мови складно уявити без сервісу Words – свого часу це визнала навіть редакція Apple, назвавши його кращою новою платформою.

Додаток ідеально підходить для вивчення англійських слів і розширення словникового запасу. У його базі близько 40 тисяч слів і 330 уроків. Головні переваги програми – можливість працювати в офлайн-режимі і самостійно створювати уроки.

  Voxy

Основна відмінність цієї програми від всіх інших в тому, що вона в режимі реального часу адаптується під ваші потреби і бажання. Хочете підготуватися до TOEFL? Хочете вивчити фрази, які можуть стати в нагоді в подорожі? Хочете підготуватися до співбесіди? Будь ласка! Крім того, додаток щодня оновлюється.

  Learn English

Головний акцент в додатку – це вивчення граматики. У програмі зібрано багато тестових матеріалів, а також аудіо файли і різні тексти для закріплення матеріалу.

  Anki

Додаток AnkiDroid пропонує один з найбільш ефективних способів вивчення інформації – навчальні флеш-картки. Сервіс призначений не тільки для вивчення іноземної мови. Ви також можете вибрати і завантажити ваші картки і таким чином вчити слова потрібної тематики.

База додатки містить понад 6000 готових колод карт. Також ви можете створювати їх самостійно.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *