5 настільних ігор, які не зможуть залишити вас байдужими

Кожен з нас мріє провести канікули весело та незабутньо. Кожного року ви, напевно, збираєтеся з друзями або родиною задля святкування Нового року. Щороку постає питання «Чим розбавити ці зустрічі, щоб вони були більш цікавими?». LT SCHOOL має для Вас відповідь на це питання.

Команда LT SCHOOL проводить свої канікули завжди весело, позитивно, а головне ‒ корисно. Що ж такого може бути корисного? Наприклад, переглянути найулюбленіший серіал або прочитати книгу в оригіналі або пограти в настільну гру з друзями англійською. Як вам така ідея? Саме для Вас команда LT SCHOOL підготувала невеликий перелік ігор англійською. Проводьте Ваші канікули весело та корисно!

 

Evolution / Еволюція

У грі «Еволюція» гравцям пропонується самим комбінувати різні властивості тварин і розвивати власну популяцію в умовах постійно мінливої кількості ресурсів – їжі. Регулюючи чисельність тварин, отримуючи нові, корисні властивості і протидіючи суперникам, популяція гравця повинна вижити і до кінця гри зайняти домінуюче становище в екосистемі.

Кишеньковий Містер Джек / Mr. Jack pocket

Грати можуть двоє учасників: один виступає в ролі невловимого злочинця Джека Різника (він же містер Джек), інший стає Слідчим і починає полювання за небезпечним маніяком. Як і раніше, Слідчому належить вичислити Джека серед дев’яти підозрюваних і схопити його раніше, ніж закінчяться вісім ігрових раундів.

Скрабл / Scrabble Original

Скрабл полягає в наступному: гравці витягують з мішечка 7 літер. З цих літер, а також з тих, що викладені на ігровому полі, потрібно по аналогії з кросвордами викладати слова. На кожній літері вказано, скільки очок

вона принесе при попаданні в слово.

 

Дай відповідь за 5 секунд / 5 Second Rule

У грі потрібно відповідати на запитання на кшталт “назвіть трьох музикантів”, “назвіть три важливих історичних події,” три машини на «м» “,” три марки чаю “,” три своїх улюблених сайти” і так далі. На кожне питання дається 5 секунд – за цей час потрібно швидко-швидко дати відповідь.

 

Легендарні винахідники / Legendary Inventors

У настільній грі “Легендарні винахідники” ви поєднуєте кращих дослідників різних епох в команди, змагаючись між собою. Тепер Архімед, Тесла, Ейнштейн чи Марія Кюрі можуть створити спільний науковий проект, а ви отримуєте призові бали за їх роботу. Об’єднуйте великих вчених в команди, вдосконалюйте рівень знань, винаходьте геніальні речі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *