5 фільмів, які створені для Різдва

«Запам’ятай, тепер ми липкі бандити!». Пам’ятаєте цю фразу? Команда LT SCHOOl  поспішає нагадати Вам, що це всесвітньо відомий фільм про Різдво! Ще не здогадалися? Це ж «Один вдома» ‒ насправді один з найкращих родинних святкових фільмів! Насправді як би сильно ми не були у захваті від нього, але кожного Різдва хочеться чогось особливого та незабутнього.

Напередодні зимових свят хочеться нагадати Вам про інші, не менш цікаві фільми, які насправді створені для родинного вечора. Готові? LT SCHOOL готова представити Вам наш список «5 фільмів, які створені для Різдва»

Людина, яка винайшла Різдво/The Man Who Invented Christmas

Історія Чарльза Діккенса оживає і перетворюється в неймовірний фільм, який так і прагне згуртувати всю родину біля екранів. Ця стрічка розкаже Вам, яким саме чином була створена всесвітньо відома казка «Різдвяна пісня в прозі». Цей фільм нікого не лишить байдужим, навіть самого Кевіна Маккалістера.

Мій друг Дід Мороз/My Friend is Santa Claus

Така історія може відбутися лише у новорічні свята. Головний герой ‒ Дід Мороз, який, як виявляється зовсім не чарівний, а звичайний перевдягнутий крадій. Маленький хлопчик, який знаходився в одному з пограбованих будинків, розповів нашому герою про його найпотаємніші бажання і вже просто не пускав його, аби він виконав всі його мрії.

 Напередодні Різдва / One Christmas Eve

Дива існують, головне ‒ вірити в них. LT SCHOOL вірить, тому і радить Вам цей фільм. Головні герою цієї стрічки напередодні Різдва знаходять невеликий подарунок перед своїми дверима ‒ коробку з цуценям. Ми думаємо, що ви вже здогадалися, що саме цей герой змінить життя родини назавжди.

Старий новий рік/New Year’s Eve

Події відбуваються напередодні Різдва в чарівному місті Нью‒Йорку. Неймовірним чином долі героїв переплітаються. Кожен з них потрапляє у веселі зимові історії, які ще раз нагадують їм і нам, що варто любити своє життя та радіти кожній дрібничці.

Прихована краса/Collateral Beauty

Насправді неймовірний фільм, який просто створений для теплих Різдвяних вечорів. «Прихована краса» нагадає Вам про найбільш важливі речі для кожного з нас, які ми чомусь починаємо потроху забувати.

Вже зовсім скоро в наші домівки прийде родинне свято ‒ Різдво. Ви, напевно, вже підготували смаколики, подарунки та, звісно, ялинку, а ще й не забули за атмосферу, яку ви можете створити за допомогою списку «5 фільмів, які створені для Різдва»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *