Ми знаходимо кращі рішення!

Ми знаходимо кращі рішення!

Ласкавою просимо до Школи іноземних мов “LT Language SCHOOL”!

Ми пропонуємо найкращі рішення!

LT Language SCHOOL – це інноваційний освітній центр, який займається викладанням іноземних мов на високому рівні з можливістю отримання всесвітньо визнаної мовної сертифікації, а також організовує міжнародні освітні мовні програми по всьому світу.

З першого дня існування Школи наша жага до інновацій в освіті допомогла нам створити ціле портфоліо наших клієнтів, які зараз вільно та впевнено спілкуються іноземною мовою в різних куточках світу, вони подолали мовні бар’єри та досягли вершин на міжнародному рівні.

Ми формуємо впевнених мовців!

З того часу як ми запропонували нову методику навчання на заході України, метод LT змінив ставлення тисяч людей тут до вивчення мови назавжди. Базуючись на повному зануренні студента в іноземну мову під наглядом тренованих мовних інструкторів та концентруючись на розвитку навичок спілкування, з методом LT можливо набагато швидше перейти на вищий рівень, ніж на традиційних курсах з підручниками, де студент наче “прив’язаний” до книги. В той самий час ми працюємо над перевтіленням у впевненого учня з вірою у свої власні сили та можливості. Ми створюємо особливе середовище, допомагаємо студенту у процесі навчання, підбадьорюємо, підтримуємо, спрямовуємо, пропонуємо кращі рішення під час навчання.

Постійний розвиток – це те, як ми працюємо!

Ми постійно рухаємось вперед використовуючи революційні методи для розвитку нових програм, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі рішення. Ми допомагаємо долати мовні та культурні бар’єри, відкриваючи потенціал кожного працівника або індивідуального клієнта та піднімаючи його ефективність у робочому або навчальному середовищі до максимуму.

LT Language SCHOOL пропонує найбільший вибір курсів та програм, а також багатофункціональну платформу мовних рішень для дітей, підлітків, дорослих та корпоративних клієнтів. Ми розвиваємо навчальну он-лайн платформу, щоб надати можливість якісного мовного інструктажу студентам в різних куточках світу. Працюючи над максимально індивідуальним підходом до кожного клієнта та ставлячи впевненого мовця нашою кінцевою метою, ми впевнено виділяємось у сфері викладання іноземних мов.

Якщо ми не знаходимо рішення, ми його створюємо!

LT Language SCHOOL пропонує викладання на 6 мовах та спеціалізований мовний коучінг спрямований на розкриття потенціалу студента, подолання мовного бар’єру, розвиток впевненості. Викладання відбувається в різних варіантах (вживу, он-лайн, дистанційно, змішаний тип) та у різних форматах (група, міні-група, тріо, капл, індивідуально). Ми формуємо наші індивідуальні програми відповідно до потреб клієнта (індивідуальні або корпоративні, для дорослих або дітей).

В LT Language SCHOOL ми віримо у світ без обмежень, без бар’єрів, без рамок та кордонів, у світ вільного спілкування. Ми вбачаємо свою мету в подоланні цих бар’єрів (психологічних, часових, просторових та культурних). Ми розуміємо, що мова – це не просто набір правил, це набагато більше, це жива взаємодія, середовище, поведінка, звичаї та традиції. Тільки поєднання всіх цих елементів створює справжнього мовця, що і є нашою кінцевою метою.