Здати іспит IELTS та отримати сертифікат відтепер можна в Ужгороді!

Школа іноземних мов LT LANGUAGE SCHOOL з радістю повідомляє всім мешканцям Ужгорода та Закарпатської області чудову новину – здати іспит IELTS та отримати сертифікат можна в Ужгороді.

IELTS (International English Language Testing System – Міжнародна тестова система з визначення рівня англійської) – найпопулярніший у світі екзамен з англійської мови, який складають більш ніж два мільйони осіб кожного року. IELTS допоможе вам проживати, навчатися та працювати в будь-якій країні.
Більш ніж 9 000 організацій у 135 країнах визнають результати іспиту IELTS для проживання, здобування освіти та працевлаштування. Сертифікат екзамену IELTS – єдиний сертифікат для подачі документів для еміграції, який визнають всі країни.

У школі так само можна пройти курс підготовки та здати іспити для отримання таких міжнародних сертифікатів як TOEFL IBT (навчання за кордоном), TOEIC (робота за кордоном), TestDAF з німецької мови.

Зараєстуватися на підготовку та здачу іспиту або ж задати свої запитання можна за телефоном: 050 687 75 52 та на сайті школи – www.ltenglish.com.ua.