Вдосконалити англійську за допомогою подкастів – міф чи реальність?

Нещодавно ми розказували Вам як покращити англійську вимову. У світовій викладацькій практиці існує безліч технік для покращення мовного апарату. У цій статті ми хотіли б звернути увагу на один з насправді дієвих варіантів ‒ подкасти.

Подкасти — це прогресивний і дуже зручний спосіб отримувати нові знання, при цьому витрачати на це мінімум часу. Ви можете слухати аудіо трансляції в машині, під час прогулянок по місту, в тренажерному залі — де вашій душі завгодно. Подкасти ‒ це одна з найдієвіших технік для покращення вимови, словникового запасу та правильної граматики англійської мови. LT SCHOOL зібрала декілька найбільш корисних та цікавих подкастів для вдосконалення англійської.

TED talks

Прослуховування інтелектуальних лекцій TED допоможе вбити двох зайців. По-перше, розширити кругозір, а по-друге, вдосконалити свою англійську. Вперше конференції TED почали проходити в 1984 році. Сьогодні TED talks – це проект, відомий у всьому світі. Він присвячений лекціям відомих вчених, винахідників, культурних і політичних діячів. Про що тут тільки не говорять — про роботів, Всесвіт, секрети людського щастя. Ще тут можна знайти архівні виступи Стіва Джобса, Елізабет Гілберт, Стівена Хокінга і Тонни Роббінса.

Culips

Відомий факт: для того, щоб підтягти свій рівень володіння англійською, потрібно постійно слухати іноземну мову. Culips – один з подкастів для вивчення мови. На каналі можна прослухати діалоги носіїв мови. Ведучі каналу навчать вас правильно робити замовлення в кафе, дотримуватись етикету під час спілкування і робити покупки. Головне — пам’ятати золоте правило: будь-яке навчання вимагає систематичності, тому заведіть звичку слухати підкасти регулярно.

99% Invisible

Мабуть, один з найцікавіших англомовних подкастів про світовий дизайн. Автори не обмежуються вузькою тематикою і для кожного ефіру знаходять дивовижні й незвичайні історії та факти. Тільки тут ви дізнаєтеся про те, як розроблявся дизайн колючого дроту або макет загонів для худоби. Є і більш традиційні записи, присвячені кубинській архітектурі та конструкторським особливостям будівництва хмарочосів.

Книжки та посібники для вивчення англійської мови

У сучасному світі знання англійської мови має велике значення. Хоча, насправді, стабільним середнім рівнем знання мови нікого не здивуєш, але саме цей пункт впливає на багато факторів в повсякденному житі. Якщо ви все ж таки вирішили почати або продовжити вивчати англійську мову, то вам потрібно звернути увагу на цю статтю.

З чого почати? Перш за все ви маєте визначитися з видом навчання. Можливо ви хочете вивчати мову з учителем в групі або все ж таки індивідуально. Загалом для навчання в школі так і для індивідуального вам знадобиться матеріали. Найкращим варіантом  є підручники та посібники. У мережі інтернет існує неймовірна кількість посібників та підручників для різних рівнів англійської. Саме для вас ми зібрали список найбільш корисних книг для вивчення англійської.

ENGLISH PRONUNCIATION IN USE: ELEMENTARY: SELF-STUDY AND CLASSROOM USE

Книга Джонатана Маркса по викладу нагадує знаменитого Мерфі. Вона реально допомагає зняти мовний бар’єр, почати вільно висловлюватися англійською та найголовніше – розуміти мову. Все це розвивається завдяки логічному викладу, правильно підібраним завданням. Видання адаптовано для вивчення мови самостійно, але може застосовуватися і під час занять з учителем.

ENGLISH GRAMMAR IN USE

English grammar in use – дуже популярний у всьому світі підручник з граматики англійської мови. Він випускається в трьох виданнях для різних рівнів підготовки: від Elementary до Advanced. Важлива особливість самовчителя – систематизація знань. Це дозволяє максимально просто і швидко підтягти рівень англійської. Кожна тема опрацьовується в певному порядку. Вони представлені за наступною схемою: спочатку дається теоретичний матеріал з поясненнями та ілюстраціями, потім потрібно виконати практичні завдання

ENGLISH. ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ ЧИТАЮЧИ

Одним з найкращих способів вивчити іноземну мову і повністю зануритися в англомовне середовище – це багато читати. Вам пропонується абсолютно унікальне видання від Станіслава Дугіна, де зібрано величезну кількість текстів для самостійного прочитання. Кожен твір супроводжується перекладом деяких словосполучень і навіть цілих речень, а також є прекрасний словник найбільш уживаних слів. Все розроблено і придумано так, щоб вивчити English було простіше з простого.