РОЗМОВНИЙ КУРС.

“Розмовний курс” є одним з найбільш популярних в LT Language SCHOOL. Цей курс зорієнтований на підвищення комунікативних навичок студента. Спілкування іноземною мовою студентів займає 80% заняття. Викладач подає мовні структури та лексику, а далі працює над тим, щоб студенти вільно користувались ними у розмові. Обов’язковою частиною курсу є заняття в середовищі, які дозволяють студентам практикувати навички розмовної мови у реальних ситуаціях. Ця методика допомагає подолати мовний бар’єр, покращує розмовні навички та сприяє кращому запам’ятовуванню пройденого матеріалу.

Розмовний курс в LT не передбачає цілеспрямоване вивчення граматики та правил, вони слугують тільки допоміжним елементом для розмовної практики. Викладач не є ключовою фігурою уроку, його роль – подати інформацію у спрощеному варіанті, залучити студентів до розмовної практики, скеровувати їх в процесі, спостерігати, підбадьорювати та слідкувати за використанням поданого матеріалу. Курс передбачає також постійні уроки-повторення. Після закінчення 3-місячного курсу викладач оцінює готовність студента перейти на вищий рівень.

Ціль розмовного курсу – це зробити так, щоб студент не тільки знав, а насамперед користувався певними мовними структурами та лексикою того рівня, на якому він навчається. Викладач є відповідальним за результати студента в межах поданого ним матеріалу.

 

Розмовний курс діє в наступних варіаціях: розмовна англійська мова, розмовна угорська мова (підготовка до співбесіди), розмовна німецька мова. Можливі наступні формати навчання: група (6-8 осіб), міні-група (4-5 осіб), тріо, капл та індивідуальні заняття. Групові заняття є ефективним способом вивчення саме розмовної мови, оскільки студенти практикують спілкування в парах, в невеликих групах та у формі дискусії, що сприяє розвитку комунікативних та розмовних навичок.

КУРС ПІДГОТОВКИ ДО ТЕСТУВАННЯ.

Курс підготовки до здачі іспитів для отримання міжнародного сертифікату передбачає ознайомлення зі структурою екзамену, важливі підказки для вірного вирішення завдань та їх інтенсивну практику.

Студент, який замовляє цей курс, повинен вже володіти іноземною мовою на рівні, який є достатнім для досягнення бажаного ним рівня на тестуванні. Якщо студент недостатньо добре володіє мовою, то йому слід попередньо пройти курс вивчення мови.

Підготовка до тестувань в LT Language SCHOOL відбувається в наступних форматах:

 • індивідуальні заняття (один на один з викладачем);
 • дистанційне навчання (заняття по скайпу);
 • капл заняття (двоє осіб та викладач);

Школа іноземних мов LT Language SCHOOL також проводить іспити для отримання міжнародного сертифікату. Тестування відбуваються у групах з 10 осіб. Серед іспитів, які на даний час можливо скласти в LT Language SCHOOL є TOEFL IBT, TOEIC, TOEIC Bridge, TestDaF, TFI. Після здачі одного з тестувань, студент отримує сертифікат про рівень володіння іноземною мовою, який діє протягом 2 років.

Важливо заздалегідь уточнити з закладом чи установою, в якій ви плануєте навчатись чи працювати, який саме сертифікат вони вимагають. Якщо немає конкретної вимоги, то краще надати перевагу загальновизнаним сертифікатам.

ІНТЕНСИВ-КУРС

Інтенсив-курс в LT Language SCHOOL – це 2-тижневий курс, який складається з 10 практичних занять з іноземної мови. Переваги даного курсу:

 • швидкість та ефективність;
 • накопичування розмовних фраз;
 • максимальний темп розвитку розмовних навичок;
 • подолання мовного бар’єру;
 • зосередженість виключно на розмові (немає письма або читання).

 

Інтенсивний курс навчання підходить для наступних цілей:

 • співбесіда;
 • поїздка (бізнес або відпочинок);
 • важлива зустріч, яка передбачає спілкування іноземною мовою;
 • відновлення розмовних навичок;
 • переведення теоретичних знань в практичні.

Особливістю інтенсив-курсу в LT Language SCHOOL є залучення носіїв мови до процесу навчання. Це сприяє швидшому подоланню бар’єру, культурному обміну, покращенню комунікативних навичок, вчить коректно поводитись в іншомовному середовищі.

ДНІ ЗАНУРЕННЯ

LT Language SCHOOL також пропонує штучно створене іншомовне середовище для студентів, в яких дуже обмаль часу на навчання. Ця пропозиція отримала назву “днів занурення”, оскільки студент ніби штучно занурюється в іншомовне середовище, в якому він чує тільки іноземну мову і в нього відбувається процес відновлення раніше вивченого або почутого та накопичення нового та невідомого. Після цього дня студент починає думати іноземною мовою. Це полегшує для нього спілкування у реальній ситуації. Фактично завданням мовного інструктора є “розговорити” студента, тобто “витягти” те, що студент знає, але не використовує та додати те, чого йому бракує для базового спілкування. В цьому і є основний ефект курсу “день занурення”, тривалість якого визначається студентом та викладачем і може починатися з 3 до 8 годин в день.

МОВНИЙ КОУЧІНГ

Мовний коучінг вважається вищим рівнем викладання, де викладач виконує роль лідера.

Є значна кількість студентів, які вивчали іноземну мову протягом багатьох років і чудово володіють теоретичною частиною, тобто можуть розказати те чи інше правило, навіть пояснити особливості вживання певних структур, мають хороший словниковий запас. Але, на жаль, ці всі знання знаходяться у пасивному стані. Через різні психологічні причини або певні ситуації студент не може спілкуватись іноземною мовою та застосовувати всі свої знання сповна.

Саме для такого типу студентів LT Language SCHOOL проводить заняття з мовного коучінгу.

Важливо тут відзначити також нетипову роль викладача, який веде, підводить, звертає увагу, мовчить та слухає, тільки наштовхуючи студента на певні висновки та спостерігаючи збоку, що студент робить з поданою йому інформацією.