Розкрити потенціал та досягти мети!

Індивідуальне навчання ставить перед собою ціль – навчитись користуватись іноземною мовою за максимально короткий термін. Як показує практика, те, чого студент досягає в групі за 3 місяці, він може досягнути за 1-1,5 місяця індивідуальних занять. Існує певна категорія студентів, яким некомфортно навчатись в групі, саме тому для них індивідуальний формат занять є більш результативним.

 

Школа LT Language SCHOOL пропонує індивідуальні заняття для різних вікових категорій студентів. Програма складається відповідно до потреб, цілей та побажань студента. Щомісяця викладач готує аналіз роботи студента, який допомагає відкорегувати навчальний процес.

Індивідуальне навчання можливе в наступних форматах:

  1. Заняття один на один
  2. Капл заняття (2 осіб)
  3. Дистанційні заняття (Скайп).

Для того, щоб підібрати саме той формат, який підходить Вам, у Школі є можливість першого пробного заняття. Після пробного заняття Ви з викладачем визначаєте відповідний тип навчання.

Якщо мова є бар’єром для досягнення Ваших цілей, LT Language SCHOOL допоможе у його подоланні. Нам довірили своє навчання вже більше 6000 учнів в Україні та за її межами. Станьте частиною світу разом з LT Language SCHOOL!