ПІДГОТОВКА ДО ТЕСТІВ

LT Language SCHOOL є єдиним навчальним та тестовим центром на Закарпатті, який займається підготовкою та проводить здачу іспитів для отримання найбільш відомих сертифікатів: TOEFL IBT (США, Європа) та IELTS (Канада та Великобританія), Test DAF (Німеччина, Австрія), TFI (Франція), TOEIC.

Програми та курси школи пропонують підготовку студента до здачі одного з вище перерахованих іспитів після досягнення ним рівня В2. Ми завжди пропонуємо нашим студентам отримати міжнародне визнання своєї мовної компетенції та відкрити більше можливостей та перспектив, пройшовши тестування в LT Language SCHOOL.

Вартість навчання:

  • група – 950 грн. (1 місяць навчання);
  • капл – 190 грн. (1 заняття), кількість занять та розклад підбирається індивідуально;
  • індивідуальні заняття – 280 грн. (1 заняття), кількість занять та розклад підбирається індивідуально.

Для 2 осіб з однієї сім’ї діє знижка -10% для однієї особи.

Іспит засвідчує рівень студента на момент тестування. Це тестування неможливо не скласти. Його результати вважаються дійсними протягом 2 років з моменту здачі. При необхідності екзамен можна перескласти.

Реєстрація на складання іспиту в м. Ужгород відбувається за цим посиланням: https://ielts-kiev.com.ua/. Оберіть в календарі справа в переліку місто Ужгород і заповніть форму для складання тесту IELTS саме у нас.

Вартість: 3500 грн.

Окрім міжнародних сертифікатів у Школі також діє внутрішня система оцінювання та засвідчення рівня володіння іноземною мовою студента сертифікатом Школи. Цей сертифікат є доповненням до резюме та перевагою при проходженні співбесіди для роботи чи навчання. Розподіл на рівні відбувається за загальновизнаною шкалою CEFR.

Зробіть найціннішу інвестицію – інвестицію в своє майбутнє!