ЯСКРАВІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З LT Language SCHOOL!

LT Language SCHOOL заповнює дитячі канікули яскравим та різнобарвним відпочинком. Наші табори виділяються креативною та насиченою програмою, професійним підходом до планування дозвілля дітей, унікальною освітньо-розважальною програмою, націленою на розвиток розмовних навичок іноземною мовою.

LT SCHOOL CAMPS

Мовні табори на базі LT Language SCHOOL – це захоплююча тематична подорож, ретельно продумана програма з залученням гостей, відвіданням різних цікавих місць та супроводом тренованих інструкторів. Тематика наших пропозицій відпочинку для діток різноманітна: від мультфільмів та казок до наук, професій та улюблених розваг малят.

Табір розроблений для діток 4-9 років різного рівня володіння мовою. Група складається всього з 10 діток, які діляться на групи по 5 осіб на заняття з розмовної мови. Невеликі групи – це теж перевага та особливість мовних таборів в LT SCHOOL. В такому форматі інструктор може індивідуально підійти до кожної дитини та окремо попрактикувати розмовну мову. Одна зміна табору триває 5 днів. Кожен день присвячений певному герою або професії чи певній науці, залежно від тематики табору. Всі заняття сплановані відповідно до теми та поєднані між собою. Тому дітки ніби перевтілюються в інші ролі і проживають дні в образі певного персонажу. Найбільш пізнавальним елементом табору є різні екскурсії для діток та їхнє перебування в реальних ситуаціях, таких як: похід на телебачення та спроба побути журналістом або похід в пожежну частину, де дітки освоюють професію пожежника. Саме поєднання цих всіх речей робить LT SCHOOL CAMPS унікальними.

LT SUMMER SCHOOL in SLOVAKIA “ART+ENGLISH”

Поєднання мистецтва та мови лежить в основі створення LT Language SCHOOL.

Школа іноземних мов у співпраці з Художньою Школою та Арт-галереєю в м. Снина в Словаччині організовує чудовий творчий та мовний відпочинок для дітей 8-13 років. Майстер-класи на відкритому повітрі, купання та розваги в Аквапарку Шірава, походи в гори на Морське Око та Снинський Камінь – навчання перетворюється у суцільну літню пригоду і залишає враження на тривалий час.

LT SCHOOL CAMPS in ENGLAND

Кожен мріє хоча б раз в житті побувати в країні, мова якої є мовою світу. Разом з LT Language SCHOOL ця мрія стає реальністю.

LT Language SCHOOL у співпраці з агенцією “Alekom” організовує навчально-розважальні поїздки у Великобританію на різні смаки. Групові тури в Лондон з насиченою екскурсійною програмою та англомовними гідами користуються чималою популярністю серед дітей та підлітків 10-17 років. Програма включає:

  • проживання в кампусі одного з університетів Великобританії;
  • харчування (все включено);
  • насичену екскурсійну та розважальну програми;
  • заняття з англійської з викладачами університету;
  • поїздки в Оксфорд та інші відомі міста Англії.

Групу супроводжує гід від LT SCHOOL або наших київських партнерів. З боку університету з групою працюють англомовні гіди-аніматори. Програма передбачає заняття з англійської мови у багатонаціональних змішаних класах, де діти мають змогу спілкуватись один з одним виключно англійською мовою.

Разом з LT Language SCHOOL Ваша дитина спілкуватиметься іноземною мовою легко та невимушено! Інвестуйте в майбутнє своїх дітей!