РОЗМОВНИЙ КУРС ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Розмовний курс є одним з найбільш популярних в LT Language SCHOOL. Цей курс зорієнтований на підвищення комунікативних навичок студента. Спілкування іноземною мовою студентів займає 80% заняття. Викладач подає мовні структури та лексику, а далі працює над тим, щоб студенти вільно користувались ними у розмові. Обов’язковою частиною курсу є заняття в середовищі, які дозволяють студентам практикувати навички розмовної мови у реальних ситуаціях. Ця методика допомагає подолати мовний бар’єр, покращує розмовні навички та сприяє кращому запам’ятовуванню пройденого матеріалу.

Вартість навчання:

  • група – 690 грн. (1 місяць навчання);
  • міні група – 850 грн. (1 місяць навчання);
  • капл – 160 грн. (1 заняття), кількість занять та розклад підбирається індивідуально;
  • індивідуальні заняття – 220 грн. (1 заняття), кількість занять та розклад підбирається індивідуально.

Для 2 осіб з однієї сім’ї діє знижка -10% для 1 особи.

Розмовний курс в LT не передбачає цілеспрямоване вивчення граматики та правил, вони слугують тільки допоміжним елементом для розмовної практики. Викладач не є ключовою фігурою уроку, його роль – подати інформацію у спрощеному варіанті, залучити студентів до розмовної практики, скеровувати їх в процесі, спостерігати, підбадьорювати та слідкувати за використанням поданого матеріалу. Курс передбачає також постійні уроки-повторення. Після закінчення 3-місячного курсу викладач оцінює готовність студента перейти на вищий рівень.

 

Ціль розмовного курсу – це зробити так, щоб студент не тільки знав, а насамперед користувався певними мовними структурами та лексикою того рівня, на якому він навчається. Викладач є відповідальним за результати студента в межах поданого ним матеріалу.

 

Розмовний курс діє в наступних варіаціях: розмовна англійська мова, розмовна угорська мова (підготовка до співбесіди), розмовна німецька мова. Можливі наступні формати навчання: група (6-8 осіб), міні-група (4-5 осіб), тріо, капл та індивідуальні заняття. Групові заняття є ефективним способом вивчення саме розмовної мови, оскільки студенти практикують спілкування в парах, в невеликих групах та у формі дискусії, що сприяє розвитку комунікативних та розмовних навичок.