Професійні рішення для бізнесу.

Корпоративні рішення від LT Language SCHOOL базуються на тому, щоб досягти цілі, поставленої замовником за визначений термін. Процес навчання побудований на принципі співпраці, аналізу та обміну. Школа співпрацює з керівництвом для узгодження цілей та аналізу навчального процесу, працює система відгуку, яка корегує та спрямовує навчальний процес, підказує нові рішення. На кожному етапі навчання здійснюється аналіз студента та роботи викладача. Таким чином створюється механізм, завдяки злагодженості якого виходить якісний продукт.

Окрім викладача, до процесу безпосередньо задіяний керівник з навчальної частини, який налагоджує систему обміну та аналізу.

LT Language SCHOOL займається корпоративним навчанням з англійської, німецької та угорської мов в Ужгороді вже протягом 5-ти років. Серед клієнтів Школи як великі компанії, так і невеликі підприємства та державні установи, для яких вільне володіння іноземною мовою є необхідністю. Школа працює в різних напрямках:

  • загальний розмовний курс;
  • розмовний бізнес-курс;
  • розмовний спеціалізований курс;
  • індивідуально розроблений курс;
  • інтенсив курс;
  • підготовка та здача іспиту на володіння бізнес мовою.

Школа також пропонує навчання в різних форматах: група, міні-група, тріо, капл та індивідуальні заняття. Формат навчання залежить від вимог замовника та типу навчання конкретного студента.

Інвестуйте в майбутнє своєї компанії, а ми зробимо все для того, щоб Ваша інвестиція не була марною.