Твій ключ у світ можливостей!

На груповому навчанні в LT Language SCHOOL Ви отримаєте максимум спілкування на заняттях. З нашою методикою Ви заговорите іноземною мовою вже після першого заняття, а базовим користувачем станете вже після 3 місяців навчання. Тобто, почавши з нуля, Ви вже через 3 місяці зможете користуватись мовою у звичних буденних ситуаціях та складати короткі речення та питання. Така ефективність занять пояснюється спрямуванням на розвиток ключових навичок – спілкування та слуху. Тренуючись з мовним інструктором, Ви зможете користуватися мовними структурами та задіяти їх у реальних ситуаціях. Програма навчання передбачає моделювання реальних життєвих ситуацій, в яких студент спілкуватиметься іноземною мовою.

Мовні інструктори проходять підготовку та особисті тренінги до того, як розпочати роботу в Школі. Протягом навчального року відбувається контроль роботи викладачів для того, щоб покращувати якість навчання.

Групове навчання існує в 3 форматах:

  1. Загальна група(до 8 осіб)
  2. Міні-група (до 5 осіб)
  3. Тріо (3 осіб)

Під час навчання викладач слідкує за кожним студентом, щоб скорегувати навчання для досягнення очікуваного результату. Двічі за курс проводиться аналіз кожного студента, який сприяє процесу досягнення поставленої мети.

Спілкуватись іноземною мовою просто разом з LT Language SCHOOL!