КУРСИ ДЛЯ ТІНЕЙДЖЕРІВ

Вчити спілкуватись – це основна ідея створення Школи іноземних мов “LT SCHOOL”. Наша мета – навчити людину користуватись мовою, не важливо в якому віці.

Особливістю “Розмовного курсу” для тінейджерів є подолання мовних бар’єрів, практика накопиченого за роки навчання в школі теоретичного матеріалу, вивчення сучасної розмовної мови, якою спілкуються підлітки в різних країнах світу.

Ми не вчимо граматики, теорії, читання та письма, розмовний курс спрямований виключно на розвиток комунікативних навичок – спілкування та слуху. Ми розказуємо про особливості різних країн та культур, практикуємо виключно розмовну мову, піднімаємо різні тематики, якими цікавляться саме підлітки, та разом ведемо студентів до досягнення спільної мети – вільного спілкування іноземною мовою в будь-якій частині світу.

Програма підготовки до вступу за кордон “University Pathway”

University Pathway – це всесвітньо відома програма підготовки до вступу у вищі навальні заклади для іноземних студентів. Вона проходить у різних країнах світу та її метою є кваліфікована підготовка абітурієнта до навчання за кордоном.

Програма включає вивчення специфіки освіти різних країн, культурну та психологічну підготовку дитини до значної та важливої зміни в житті, інтенсивну англійську та підготовку до здачі іспитів IELTS або TOEFL.

Канікулярні програми за кордоном. Фантастичні поїздки разом з LT SCHOOL!

Канікули – це та пора, коли навчання дається дуже важко, особливо підліткам. Мова – це та річ, яка легко забувається без постійної практики. Ми знайшли рішення, яке дозволить вашій дитині попрактикувати мову в справжньому живому середовищі, розважитись, відчути на собі особливості навчання в іншій країні і отримати колосальний і незабутній досвід.

Ваша дитина повернеться після поїздки з новими ідеями та переповнена враженнями, а можливо і конкретними планами і бажаннями на майбутнє. Ми організовуємо поїздки в різні країни, найбільшою популярністю серед яких користуються Великобританія, Канада та США.

Подаруйте дитині найцінніше – незабутні емоції та унікальний досвід.